تاریخچه زبان سرا

 

موسسه فرهنگی آموزشی زبان سرا در سال 1369 با اخذ پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را در زمینه انتشار کتاب های زبان و نیز توزیع CD و فیلم های آموزشی و کمک آموزشی و تولید لابراتورهای زبان برای مراکز آموزشی و دانشگاهی آغاز کرد.

از سال 1374 تا 1384 به مدت ده سال زبان سرا به عنوان نماینده رسمی و انحصاری انتشارات دانشگاه آکسفورد OUP و سپس به نمایندگی از مرکز آموزش و آزمون های اتاق بازرگانی و صنایع لندن  EDI) LCCI) فعالیت خود را ادامه داد.

از سال 1378 زبان سرا موفق به دریافت مجوز موسسه فرهنگی آموزشی (چند منظوره) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید و بدین ترتیب با اعطای نمایندگی در تهران و 66 شهر کشور به تشکیل کلاس های آموزش زبان انگلیسی در تمامی سطوح اقدام نمود.

از افتخارات زبان سرا ابداع چیدمان کلاس های درس به صورت U شکل است و همچنین مفتخر است به اینکه سیستم آموزشی در کلاس ها را به سیستم pair work متحول کرد.

19

در سال های 1377و 1378 طی دو سال متوالی زبان سرا اقدام به برگزاری سمینارهای بین المللی آموزش زبان انگلیسی ELT با حضور کارشناس ارشد آموزشی از دانشگاه آکسفورد ( Ms.Sara Williers) در دو روز متوالی در هتل بین المللی انقلاب تهران و در 4 مرکز استان( شهرهای شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز) کرد. این سیمنارها که با شرکت کلیه مراکز آموزش زبان در کشور تشکیل شده بود؛ منشا تحول روش های آموزش زبان در کشور گردید؛ و بدین ترتیب مراکز آموزش زبان انگلیسی توسعه یافتند.

همچنین از سال 1386 این موسسه با مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، جهت آموزش زبان انگلیسی کارکنان دولت، بهینه سازی و ارتقای نیروی انسانی آنان به تشکلیل کلاس های تخصصی زبان اقدام نمود.

برگزاری کلاس های اقماری در محل ادارات و سازمان های متقاضی جهت مکالمه روان زبان انگلیسی و برحسب نیاز سازمانی آنان از جمله تلاش های تحول آفرین زبان سرا می باشد؛ که با عقد قرارداد با هر دستگاه متقاضی انجام می پذیرد.

از سال 1382 زبان سرا، با مجوز از دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مرکز آموزش عالی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد و افتخار دارد که برترین مرکز آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد.

18

خدمت به شما، افتخار ماست.

   

   تلفن: 66462612

JoomShaper